Smycze reklamowe.
Smycze z nadrukiem.

Różne rodzaje smyczy z własnym indywidualnym nadrukiem.

Smycze jednostronne i dwustronne, krótkie czy naszywane.

Abyśmy mogli przygotować ofertę zadzwoń do nas lub napisz korzystając z formularza obok.

Zainteresowany smyczami reklamowymi?

Masz pytania?

Zadzwoń do nas 734-906-802 lub uzupełnij formularz poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty przez Agencja Reklamy Sabina Szczygłowska, ul. Sienkiewicza 7, 41-200 Sosnowiec NIP: 5771948981

Dlaczego warto zamówić u nas smycze reklamowe?

Wysoka jakość

Nie pracujemy na chińskich materiałach.

Elastyczne ceny

Przy większych zamówieniach atrakcyjny rabat.

Dobry kontakt

Odbieramy telefony i odpisujemy na maile.

Polski producent

Smycze projektowane i produktowane w Polsce.

Jesteśmy legalną firmą...

... i mamy biuro. Zawsze można nas odwiedzić i porozmawiać.

Same pozytywne opinie

100% pozytywów na Allegro i Google.

Jesteś tutaj: Cennik Smycze reklamowe Mikołów

Smycze reklamowe Mikołów

Zajmujemy się produkcją smyczy reklamowych w Mikołowie dla firm z najróżniejszych branż od 2008 roku. Jako doświadczony producent stawiamy na profesjonalną obsługę. Zapewniamy korzystne ceny, bez uszczerbku dla najwyższej jakości naszych produktów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.  

W naszej ofercie w Mikołowie:

Smycze z nadrukiem jednostronne i dwustronne

Smycze reklamowe z nadrukiem stanowią nie tylko praktyczne, ale i modne gadżety reklamowe. Używamy najwyższej jakości materiałów (taśma wybielana). Smycze reklamowe wykonujemy z zastosowaniem nadruku sublimacyjnego. Cena jest niezależna od ilości kolorów użytych w projekcie. Gwarantujemy krótki czas realizacji projektów w Mikołowie. 

W smyczach standardowych lewa strona względem prawej jest przesunięta. Przy nadruku jednostronnym lewa strona zostaje zawsze biała.

Smycze bez przesunięcia

Oferujemy również nowość na rynku - smycze reklamowe bez przesunięcia, pasowane! Od standardowych smyczy różnią się sposobem drukowania. Są drukowane w taki sposób, że pierwsza strona pokrywa się z drugą.

W praktyce oznacza to, że na przykład logotypy drukowane na drugiej stronie nie zostaną przeszyte ani przecięte. Zostaną wydrukowane w całości identycznie tak, jak wizualnie na projekcie.

Smycze naszywane

W naszej ofercie w Mikołowie posiadamy również smycze reklamowe naszywane, cieszące się popularnością podczas wszelkich wydarzeń sportowych, a także akcji reklamowych. Oferujemy smycze naszywane odznaczające się starannym wykonaniem, złożone z dwóch warstw.

Górna warstwa wykonana jest z taśmy poliestrowej, takiej samej jak w standardowych smyczach z nadrukiem sublimacyjnym, natomiast drugą warstwę stanowi grubsza taśma bez nadruku. Obie warstwy są zszyte razem.

Smycze krótkie

Smycze krótkie o szerokości 10 mm i 15 mm. Samozaciskowe opaski na rękę jednostronne i dwustronne. Smycze te są jednorazowe. Po zaciśnięciu na ręce nie jest możliwe jej zdjęcie bez rozcinania. Dowolna długość i opcja konfiguracji. Nadruk pełnokolorowy. Minimalna ilość 100 sztuk. 

Wykończenia smyczy

Oferujemy różne rodzaje zakończenia smyczy. Są one dodatkowo płatne. Wyceny dokonujemy indywidualnie w zależności od zamówienia.

Smycze reklamowe Mikołów - najlepsze smycze w mieście! Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Mikołowie!

Nasze ostatnie realizacje: 

Sosnowiec (smycze reklamowe z nadrukiem dwustronne z logo firmy) Katowice (smycze reklamowe naszywane dla klubu sportowego) Jaworzno (smycze reklamowe bez przesunięcia ze sloganem kampanii reklamowej) Będzin (smycze reklamowe z nadrukiem jednostronne z danymi kontaktowymi firmy) Częstochowa (smycze reklamowe z nadrukiem naszywane na event sportowy) Dąbrowa Górnicza (smycze reklamowe krótkie na imprezę kulturalną) Mysłowice (smycze reklamnowe z nadrukiem dwustronne z logo firmy) Gliwice (smycze reklamowe krótkie dla fundacji charytatywnej) Zabrze (smycze reklamowe z nadrukiem jednostronne dla organizacji studenckiej) Bielsko - Biała (smycze reklamowe bez przesunięcia na event charytatywny) Ruda Śląska (smycze reklamowe z nadrukiem dwustronne z logo firmy) Rybnik (smycze reklamowe krótkie na promocję przedszkola) Tychy (smycze reklamowe naszywane z nazwą klubu sportowego) Chorzów (smycze reklamowe bez przesunięcia z logo) Zawiercie (smycze reklamowe z nadrukiem jednostronne z danymi kontaktowymi firmy usługowej) Żory (smycze reklamowe krótkie na imprezę miejską) Czeladź (smycze z nadrukiem jednostronne dla fundacji) Myszków (smycze reklamowe bez przesunięcia z nazwą firmy) Cieszyn (smycze reklamowe z nadrukiem jednostronne z danymi kontaktowymi szkoły) Piekary Śląskie (smycze reklamowe krótkie na event) Knurów (smycze reklamowe z nadrukiem jednostronne z nazwą firmy) Mikołów (smycze reklamowe naszywane dla fan klubu)

Firma z tradycjami

Dajemy gwarancję najwyższej jakości naszych produktów i perfekcyjne wykonanie. Jednocześnie gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką realizację projektów. Bo doświadczenie i uznanie klientów zobowiązuje!

KONTAKT
Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń:
biuro@smycze-z-nadrukiem.pl
734-906-802
lub napisz przez formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty przez Agencja Reklamy Sabina Szczygłowska, ul. Sienkiewicza 7, 41-200 Sosnowiec NIP: 5771948981
Potrzebujesz smyczy z nadrukiem?
Nie trać czasu na czytanie tekstów reklamowych. Wiedz, że jesteśmy poważną firmą, która działa w branży już ponad 10 lat i mamy bardzo dobry stosunek cena/jakość.
Przejdźmy do konkretów.
Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły i ofertę:
Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.
Jeśli nie zdążymy odebrać telefonu prosimy o SMS lub email.