Jesteś tutaj: O nas

O nas

Jesteśmy polskim producentem smyczy reklamowych. 

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości smyczy z indywidualnym nadrukiem, według projektu klienta dla firm różnych branż od 2008 roku. Smycze z własnym nadrukiem, np. logo, stanowią skuteczny i tani gadżet reklamowy o szerokim spektrum zastosowania, także na potrzeby prywatne.

Naszą firmę wyróżniają cechy takie, jak:

  • wykorzystanie materiałów wysokiej jakości
  • zastosowanie nadruku sublimacyjnego o wysokiej jakości, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości naszych smyczy
  • korzystne ceny, niezależne od ilości zastosowanych kolorów
  • szybka realizacja
  • adaptacja do indywidualnych potrzeb klienta
  • zniżki dla agencji marketingowych oraz pośredników

Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu stanowi gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.

Do produkcji naszych smyczy wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pełni kontrolujemy proces produkcji. Zastosowanie komponentów wysokiej jakości pozwala na optymalizację uzyskiwanych efektów.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak również firmy, agencje reklamowe czy organizatorzy targów itp. Dokładamy wielu starań, aby wszystkie zamówienia realizować najszybciej jak to możliwe.

Firma z tradycjami

Dajemy gwarancję najwyższej jakości naszych produktów i perfekcyjne wykonanie. Jednocześnie gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką realizację projektów. Bo doświadczenie i uznanie klientów zobowiązuje!

KONTAKT
Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń:
biuro@smycze-z-nadrukiem.pl
734-906-802
lub napisz przez formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty przez Agencja Reklamy Sabina Szczygłowska, ul. Sienkiewicza 7, 41-200 Sosnowiec NIP: 5771948981
Potrzebujesz smyczy z nadrukiem?
Nie trać czasu na czytanie tekstów reklamowych. Wiedz, że jesteśmy poważną firmą, która działa w branży już ponad 10 lat i mamy bardzo dobry stosunek cena/jakość.
Przejdźmy do konkretów.
Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły i ofertę:
Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.
Jeśli nie zdążymy odebrać telefonu prosimy o SMS lub email.